piątek, 16 października 2015

R.I.P. IT or SHIP IT book tag by Sisley

Nudzę się i dawno na blogu nie było żadnego tag'a, więc postanowiłam coś zrobić. Już jakiś czas temu miała ochotę zrobić R.I.P. IT or SHIP IT, ale nigdy nie chciało mi się za to zabierać.
Mam 6 dziewczyn i 6 chłopaków, książki się nie powtarzają. Pary mogą być mieszanej płci, ale nie muszą ;). To co? Zaczynamy!

1. Kira z Partials. Częściowcy & Tabit z Księgi Portali 
Eee... Nie spodziewałam się tego. Trudno mi powiedzieć... Obydwoje mają "problem" z okazywaniem uczuć, jednocześnie są bardzo mądrzy, ale chybaby się nie dogadali. Tabit rozprawiałby o problemach Akademii, a ona ludzkości... Nie, to się nie uda. R.I.P. IT!

2. Mara Dyer  & Allie z Wybrani 
Dwie, jakby wariatki. Obie po przejściach, obje w tarapatach. Może gdyby się zeszły i nawzajem sobie pomogły coś by zaiskrzyło. Hi hi, to mogło by wypalić. A tam, niech próbują :D. SHIP IT!

3. Pia z Genezy  & John Hyden z Porzuconych 
OMG! Nie, to nie ma w ogóle prawa bytu. Nasza słodka, ludzka i dzika dziewczyna nie poradzi sobie z John'em, chłopakiem spod czarnej gwiazdy. R.I.P. IT!

4. Tris z Niezgodnej & Will z Diabelskich Maszyn 
Tris i Will... Nie jestem pewna. Nasz wspaniały łowca demonów, i odważna buntowniczka. Tak właściwie z charakteru Tris jest podobna do Tessy, więc może... Will nauczyłby ją posługiwać się mieczami, a ona go pistoletami, razem mogliby wiele zdziałać. No dobrze... SHIP IT!

5. Gwen Frost & Magnus z Darów Anioła
Jej! No nie wiem, na pewno Magnus musiałby się przygotować na wyjawienie jej całego swojego życia, ponieważ prędzej czy później i tak by się dowiedziała. Natomiast Gwen... nie wiem czy poradziłaby sobie z całą prawdą o jego wcześniejszych miłościach i przygodach... niech stracę. SHIP IT!

6. Augustus z Gwiazd Naszych Wina & Kelsier - Z mgły zrodzony 
Ale...ale...ale oni razem?! Obaj są bohaterscy, chętni do poświęceń, ale... nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić. Raczej nic by z tego nie wyszło. Jedno umarłoby przez drugiego... R.I.P. IT!

I to już koniec, a było tak zabawnie ;D. Może kiedyś to powtórzę... A wy co myślicie? Zrobilibyście coś innego na moim miejscu? Napiszcie w komie ;).
Tak się zastanawiam, czy kogoś nominować... Crystall  może zrobisz to kiedyś? Oczywiście, jeśli ci się będzie chciało :D I oczywiście jeśli ktoś chce się zabawić w ten tag, to zachęcam :).
Pozdrawiam
Wasza
Sisley :3

2 komentarze:

 1. Strasznie podoba mi się wizja Mary i Allie - masz rację, że dwie wariatki, ale w sumie razem mogłyby być świetnym duetem. Jeśli nie w romantycznym sensie, to może przynajmniej bardziej a'la przyjaźń? :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałam... Na pewno w jakiś sposób zgrałyby się, a w jaki? - To już ich decyzja ;).

   Jej! Sherry, to zaszczyt :D. Dziękuję za wizytę i komentarz <3.
   Pozdrawiam - Sisley :)

   Usuń

Przeczytałeś? Zostaw jakiś znak ;) Każdy wpis się liczy, a nas zachęca do dalszego pisania. Liczymy na Ciebie ;3